Новий оптово-роздрібний металоцентр Vartis в Дніпрі

Новий оптово-роздрібний металоцентр Vartis в Дніпрі

Мережа наших металоцентрів розширюється!

В червні VARTIS офіційно відкрив новий оптово-роздрібний склад у м Дніпро.
Загальна площа складу становить близько 10 000 кв. м, в тому числі критий склад – 4 000 кв. м. В роботі знаходяться 4 крани вантажопідйомністю від 10 до 20 тонн, до кінця року буде змонтовано п'ятий кран.
Крім відвантаження металопрокату, склад надає додаткові сервіси - порізка, упаковка, доставка (в тому числі власним транспортом).
Передбачено обслуговування як роздрібної категорії покупців з можливістю відвантаження 1 метра продукції, так і оптових клієнтів, що закуповують прокат вагонними нормами.
На вкладі в наявності всі позиції продукції виробництва підприємств "Метінвест" та "АрселорМіттал Кривий Ріг". Незнижувальний товарний запас на початку роботи майданчика і в зимовий час складатиме 7 000 тонн, планове наповнення в активний будівельний сезон - до 10 000 тонн.
В даний час оптові склади компанії VARTIS розташовані в містах Київ, Кривий Ріг, Харків, Суми, Чернігів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Львів, Рівне, Вінниця, а від тепер і Дніпро. Роздрібна мережа представлена в 31 населеному пункті та теж постійно розширюється.

Контакти нового металоцентру в Дніпрі:
вул. Курсантська 1ж
+38 (056) 787-10-20
+38 ‎(068) 392-04-10

Вернуться