ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ПАТ "Укрзалізниця" заявляє про планування підвищення тарифів на вантажні перевезення в травні 2016 на 15%. А це може суттєво вплине на гірничо-металургійний (ГМК) комплекс і аграрний сектор. Для чого ж потрібно збільшувати тарифи на вантажоперевезення? Головний ж / д оператор в країні заявляє про те, що збільшення тарифів дозволить провести ремонт і модернізацію ж / д шляхів і рухомого складу. Адже стан залізниці на сьогоднішній день незадовільний. Капітального ремонту потребують 5,6 тис. Км. шляхів.

Власники вантажу обурені зростанням тарифів на перевезення і вважають, що якість надання послуг "Укрзалізницею" не покращиться, спираючись на торішній досвід зростання тарифів на 30%, який не приніс позитивних змін. Нагадаємо, на початку квітня 2016 металурги попросили ввести мораторій на підвищення ж / д тарифів. Експерти вважають, що мораторій потрібен на підвищення тарифів на період кризи.

В іншому випадку, з урахуванням рекордно низьких цін на металопродукцію, ряд підприємств на гірничо-металургійний комплексу стає неконкурентоздатними. А це в свою чергу негативно вдарить і по самим залізничникам, яким ГМК сьогодні забезпечує близько 60% вантажообігу.

Вернуться