Vartis/MIPIM 2019

Vartis/MIPIM 2019

Минулого тижня, для підтримки партнерів та налагодження нових зв'язків,  представники компанії Vartis були присутні у Каннах на 30-тій Міжнародній спеціалізованій виставці нерухомості MIPIM 2019, яка цього річ зібрала 26 тисяч учасників зі 100 країн світу. Захід відвідали майже 6 тисяч міжнародних інвесторів та майже 4 тисячі топ-керівників найвпливовіших компаній з усіх секторів міжнародної нерухомості.

Основною темою програм конференцій було «Залучення майбутнього». Спікери створювали наступні 30 років нерухомості через призму «тривалого» зростання: зростання, яке забезпечує економічну, соціальну і «життєздатну» стабільність.

В рамках заходу, була проведена презетація  масштабного проекту Lipki Island,від нашого партнера інвестиційно-девелоперської компанії  City One Development.

До того ж, саме на цьому заході оголосили, що Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій.

Головною подією виставки стала церемонія нагородження кращих проектів у світі з усіх секторів нерухомості: офіс, житло, роздрібна торгівля, охорона здоров’я, спорт, логістика та промисловість.

Експертами були відмічені присутні для всіх фінальних проектів архітектурно-будівельні тренди.
Також, зауважили, що метал ґрунтовно зайняв позиції одного з базових матеріалів сучасної архітектури, а його нестандартне використання дозволяє досягти візуальної легкості та простоти в архітектурі будівель.

Вернуться