Послуги


Доставка
металопрокату
Замовляючи металопрокат у нас, Ви можете бути впевнені, що замовлений метал буде доставлений в строк. Ми візьмемо на себе турботу про оформлення складських документів, дорожню штовханину в заторах. Простежимо черговість навантаження металу в машину, доставимо Ваш вантаж у супроводі Вашого експедитора до місця призначення.

Доставка металу здійснюється великовантажними автомашинами. По закінченні розвантаження металу видаються відповідні документи: сертифікати, рахунок-фактура, товарно-транспортна накладна і т.д.

  • Доставка металопрокату здійснюється у зручний для Вас час. Вартість доставки металопрокату обумовлюється в кожному індивідуальному випадку.
  • Для максимальної зручності, та уникнення накладок, графік доставки металу узгоджується заздалегідь.
  • За бажанням покупця металокат може бути попередньо (до приїзду замовника на металобазу) підготовлений до навантаження.
порізка
металу
ТОВ "Вартіс" здійснює порізку металу по ваших розмірах, за спеціальним замовленням виконується плазмова різка, порізка металу на гільйотині. Порізка металу - це досить складний процес, що вимагає кваліфікації фахівця, якісного обладнання. Наші фахівці зроблять порізку на найвищому рівні, а обладнання для порізки металу відповідає всім державним вимогам і стандартам.